Hoppa till innehållet

Insidan ut 2 (Sv. tal).

  • Insidan ut 2 (Sv. tal)
  • Insidan ut 2 (Sv. tal)
  • Insidan ut 2 (Sv. tal)
Datum
Laddar...

Denna film är en del av sommarlovsbio 2024. Biljettpriset för barn och ungdomar under 18 år är därför billigare än ordinarie biljetter.

Om filmen

I "Insidan ut 2” återvänder vi till den nyblivna tonåringen Jennys hjärna där huvudkontoret genomgår en plötslig renovering för att göra plats åt något helt oväntat: nya känslor! Glädje, Vemod, Ilska, Rädsla och Avsky som bevisligen drivit en framgångsrik verksamhet under lång tid, vet inte hur de ska reagera när Ängslan dyker upp. Dessutom verkar hon inte komma ensam.

Pris 130:- (Barn/ungdom 100:-)
Tal Svenska
Undertext Svenska
Längd 1 tim 36 min

Premiär Sommaren 2024
Genre Äventyr, komedi

Regi Kelsey Mann
I Rollerna Amey Poehler, Maya Hawke

Se trailer

Öpnna kalendarium

Kalendarium

Thu 25 Jul 19:00
Twisters
Köp biljett
Sat 3 Aug 16:30
Monster
Köp biljett
Sun 4 Aug 19:00
Twisters
Köp biljett
Fri 9 Aug 19:00
Borderlands
Köp biljett
Fri 9 Aug 22:00
Trap
Köp biljett
Sat 10 Aug 19:00
Borderlands
Köp biljett
Sun 11 Aug 16:30
Borderlands
Köp biljett
Wed 14 Aug 19:00
Alien: Romulus
Köp biljett
Fri 16 Aug 16:30
Borderlands
Köp biljett
Fri 16 Aug 19:00
Alien: Romulus
Köp biljett
Sat 17 Aug 21:00
Trap
Köp biljett
Wed 21 Aug 19:00
Alien: Romulus
Köp biljett
Fri 23 Aug 19:00
The Bikeriders
Köp biljett
Fri 23 Aug 21:30
Trap
Köp biljett
Sat 24 Aug 16:30
The Bikeriders
Köp biljett
Sat 24 Aug 19:00
Alien: Romulus
Köp biljett
Wed 28 Aug 19:00
The Bikeriders
Köp biljett
Fri 30 Aug 19:00
The Crow
Läs mer
Fri 13 Sep 19:00
Speak no evil
Läs mer
Thu 7 Nov 19:00
Hitta hem
Köp biljett

Gå före i biljettkön.

Vårt nyhetsbrev är fullproppat med kommande filmer, andra spännande evenemang och erbjudanden - var först med att boka platser till nästa premiärfilm

Klicka här för att anmäla dig

Inför ditt besök

Förköpta biljetter får du i handen (om du köper på plats) eller din e-postadress (om du köper på hemsidan). Vi har alltid kunnig personal på plats - säg till om du har frågor eller problem!

Undrar du något mer inför ditt besök? Läs svaren på våra vanligaste frågor och svar här eller kontakta oss så hjälper vi dig.

Om Folkets Hus

Vi finns till för människorna i Boden - därför ser vi till så att orten har en prima premiärbiograf, ordnar möten som förändrar och bistår föreningar i deras arrangemang

Läs mer om Folkets hus

Hjälp oss bli bättre.

Berätta för oss när något inte fungerar och kan anpassas bättre för dig. Genom ditt engagemang växer vi starkare - tillsammans!

Klicka här för att mejla oss

By Formsmedjan. Powered by Yago