Hoppa till innehållet

Besök & leverans

Letar du efter adresser för besök och leverans? Klicka här för att hitta till oss!

Ring & mejla

Ring 0921 - 185 50 Mejla info @ boden.fh.se

Personal

Fredrik Larsson

Bemanning, logistik & arbetsledning

073 – 092 33 99
fredrik@boden.fh.se

Joakim Kilbo

Scen & teknik

072 – 722 50 61
joakim@boden.fh.se

Mattias Winberg

Inköp & biljettsystem

076 – 305 12 64
mattias@boden.fh.se

Oskar Nordström

Kommunikation & grafik

070 – 663 21 29
oskar@boden.fh.se

Sonia Harr

Verksamhetschef

070 – 6757656
sonia@boden.fh.se

Agnes Ahlström

Tjänstledig

076 – 303 77 42
agnes@boden.fh.se

Ta paus i firandet.

Ge bort en stunds lugn och ro. Lika uppskattat av studenten som av familjens ständiga projektledare.

Läs mer om Presentkort

Information med anledning av covid-19 (coronaviruset)

Det viktigaste du kan göra är att hålla avstånd till dina medbesökare och stanna hemma vid förkylningssymptom.

Tillsammans hjälps vi åt att minska smittspridningen!

Klicka här för att läsa mer

Inför ditt besök

Förköpta biljetter får du i handen (om du köper på plats) eller telefonen (om du köper på hemsidan). Med anledning av pandemin går det just nu inte att boka och sedan hämta ut hos oss.

Vi har alltid kunnig personal på plats - säg till om du har frågor eller problem!

Undrar du något mer inför ditt besök? Läs svaren på våra vanligaste frågor och svar här eller kontakta oss så hjälper vi dig.

Engagera dig för kulturen i Boden.

Vi tror på att möta nya idéer med nyfikenhet och entusiasm. Vill du jobba med oss? Är du nyfiken på hur man påverkar beslut? Vill du starta upp en ungdomsgrupp?

Läs mer och engagera dig!

 

By Formsmedjan. Powered by Yago