Hoppa till innehållet

Morbius.

  • Morbius
Datum och mer information om visning kommer

En av Marvels mest fängslande och motstridiga karaktärer kommer på bio när Oscar-belönade Jared Leto förvandlas till den gåtfulla antihjälten, Michael Morbius.

Dr. Morbius är svårt sjuk i en sällsynt blodsjukdom och fast besluten att rädda andra som lider av samma öde. Han tar en desperat chans och vad som först verkar vara lyckat resultat visar sig snart vara något som kan vara värre än sjukdomen.

Vanliga frågor

Vad gäller vid vaccinationsintyg?

Från och med 1 december 2021 krävs att du har giltigt vaccinationsintyg. Se även till att ha med giltig legitimation. Kontrollen sker i insläppet

Barn och unga under 18 år behöver inte uppvisa vaccinationsintyg

Om du nekas inträde på grund av att du saknar intyg kan dina biljetter återköpas innan evenemangets start. Vad som gäller vid andras evenemang i våra lokaler går att läsa mer om på sidan för aktuellt evenemang.

Läs mer om vaccinationsintyg

Pris: 130:-
Censur: Ej satt
Tal: Engelska
Undertext: Svenska

Se trailer

Öpnna kalendarium

Kalendarium

Wed 26 Jan 19:00
The King's Man
Köp biljett
Thu 27 Jan 19:00
Spencer
Köp biljett
Fri 28 Jan 19:00
Nightmare Alley
Köp biljett
Sat 29 Jan 14:00
Pelle Kanin 2
Köp biljett
Sat 29 Jan 19:00
Ur spår
Köp biljett
Sun 30 Jan 14:00
Ur spår
Köp biljett
Sat 5 Feb 14:00
Pelle Kanin 2
Köp biljett
Sat 5 Feb 19:00
Ur spår
Köp biljett
Sun 6 Feb 19:00
Väninnan
Köp biljett
Wed 16 Feb 19:00
Uncharted
Läs mer
Wed 23 Feb 14:00
Dagbio: Spencer
Köp biljett
Fri 18 Mar 19:00
Dansa Rennie
Köp biljett
Wed 23 Mar 19:30
Grease
Köp biljett
Thu 24 Mar 19:30
Grease
Köp biljett
Fri 25 Mar 19:30
Grease
Köp biljett
Sat 26 Mar 19:30
Grease
Köp biljett
Sun 27 Mar 19:30
Grease
Köp biljett
Sat 23 Apr 19:00
Billy Opel
Köp biljett

Information med anledning av covid-19 (coronaviruset)

Från och med 1 december 2021 krävs giltigt vaccinationsbevis och legitimation för att se film på bio. Vid evenemang och föreställning kan olika regler gälla, läs mer på sidan för evenemanget. Barn och unga under 18 år behöver inte uppvisa vaccinationsbevis.

Klicka här för att läsa mer

Ta paus i firandet.

Ge bort en stunds lugn och ro. Lika uppskattat av svärsonen som av familjens ständiga projektledare.

Läs mer om Presentkort

Inför ditt besök

Förköpta biljetter får du i handen (om du köper på plats) eller din e-postadress (om du köper på hemsidan). Vi har alltid kunnig personal på plats - säg till om du har frågor eller problem!

Undrar du något mer inför ditt besök? Läs svaren på våra vanligaste frågor och svar här eller kontakta oss så hjälper vi dig.

Engagera dig för kulturen i Boden.

Vi tror på att möta nya idéer med nyfikenhet och entusiasm. Vill du jobba med oss? Är du nyfiken på hur man påverkar beslut? Vill du starta upp en ungdomsgrupp?

Läs mer och engagera dig!

 

By Formsmedjan. Powered by Yago