Hoppa till innehållet

Night swim.

  • Night swim
  • Night swim
Datum
Laddar...

Ray hoppas i hemlighet på att, mot alla odds, kunna återvända till att vara basebollproffs och övertalar Eve att det nya hemmets skimrande pool på bakgården både kommer att vara kul för barnen och ge honom sjukgymnastik. Men en mörk hemlighet i husets förflutna kommer att släppa lös en illvillig kraft som drar ner familjen i djupet av en ofrånkomlig terror

Vanliga frågor

Kan min förälder intyga att jag är 15 år?

Alla som är över 18 år ses som vuxna och kan därför följa med (ledsaga) minderåriga på bio. Var redo med legitimationen i insläppet.

Den som följer med kan vara en kompis eller ett storasyskon - det viktiga är att personen är över 18 år och att den följer med under hela visningen.

Du kan inte intyga din ålder genom att be personal prata med förälder i telefon. Du kan inte heller låta någon intyga ålder för att sen lämna dig ensam på visningen.

Läs mer om åldersgränser på bio

Vad gäller för åldersgränser på bio?

Åldersgränser på bio

  • Barntillåten
    Får ses av alla oavsett ålder
  • Från 7 år
    Får ses av alla i vuxet sällskap
  • Från 11 år
    Från 7 år i vuxet sällskap
  • Från 15 år
    Från 15 år utan vuxna. Från 11 år i vuxet sällskap.

I vuxet sällskap betyder att person över 18 år följer med (ledsagar) under hela visningen. Ha legitimation redo för att intyga din ålder när du ska se film hos oss med åldersgränsen från 15 år. Ålderskontroll genomförs i insläppet till salongen.

Läs mer om åldersgränser hos oss

Pris 130:-
Åldersgräns Från 15 år
Tal Engelska
Undertext Svenska
Längd 1 tim 38 min

Genre Skräck

Regi Bryce McGuire
I rollerna Amélie Hoeferle, Wyatt Russell, Kerry Condon

Se trailer

Öpnna kalendarium

Kalendarium

Sun 25 Feb 18:00
Night swim
Köp biljett
Wed 28 Feb 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Thu 29 Feb 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Fri 1 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Sat 2 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Sun 3 Mar 19:00
Den sista resan
Läs mer
Wed 6 Mar 19:00
Den sista resan
Läs mer
Sat 9 Mar 16:30
Den sista resan
Läs mer
Sat 9 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Sun 10 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Wed 13 Mar 19:00
Den sista resan
Läs mer
Fri 15 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Sat 16 Mar 16:30
Den sista resan
Läs mer
Sat 16 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Sat 23 Mar 16:30
Den sista resan
Läs mer
Sat 23 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Sun 24 Mar 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Wed 3 Apr 16:30
Porco Rosso
Köp biljett
Thu 4 Apr 19:00
Dune part 2
Köp biljett
Fri 5 Apr 16:30
Möte i Rom
Läs mer
Fri 5 Apr 19:00
The first omen
Köp biljett
Wed 10 Apr 19:00
Möte i Rom
Läs mer
Sun 14 Apr 19:00
The first omen
Köp biljett

Gå före i biljettkön.

Vårt nyhetsbrev är fullproppat med kommande filmer, andra spännande evenemang och erbjudanden - var först med att boka platser till nästa premiärfilm

Klicka här för att anmäla dig

Inför ditt besök

Förköpta biljetter får du i handen (om du köper på plats) eller din e-postadress (om du köper på hemsidan). Vi har alltid kunnig personal på plats - säg till om du har frågor eller problem!

Undrar du något mer inför ditt besök? Läs svaren på våra vanligaste frågor och svar här eller kontakta oss så hjälper vi dig.

Om Folkets Hus

Vi finns till för människorna i Boden - därför ser vi till så att orten har en prima premiärbiograf, ordnar möten som förändrar och bistår föreningar i deras arrangemang

Läs mer om Folkets hus

Hjälp oss bli bättre.

Berätta för oss när något inte fungerar och kan anpassas bättre för dig. Genom ditt engagemang växer vi starkare - tillsammans!

Klicka här för att mejla oss

By Formsmedjan. Powered by Yago