Hoppa till innehållet

The Hitman's Wife's Bodyguard.

  • The Hitman's Wife's Bodyguard
Datum och mer information om visning kommer

Världens mest udda och dödliga par - livvakten Michael Bryce (Ryan Reynolds) och lönnmördaren Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) - är tillbaka i ännu ett livsfarligt uppdrag. Fortfarande utan licens och under granskning tvingas Bryce hjälpa Darius ännu mer instabila hustru, den internationellt ökända svindlaren Sonia Kincaid (Salma Hayek). Trion hamnar hals över huvud i en global komplott och upptäcker snart att de är de enda som står mellan Europa och en hämndlysten och mäktig galning (Antonio Banderas). Morgan Freeman ansluter sig också till det roliga och dödliga kaoset. Ja, du får se...

Pris: 130:-
Censur: Från 15 år
Tal: Engelska
Undertext: Svenska
Längd: 2h

Genre: Action, Komedi, Thriller
Regi: Patrick Hughes

I rollerna:
Ryan Reynolds
Samuel L. Jackson
Salma Hayek
Morgan Freeman
Antonio Banderas

Se trailer

Öpnna kalendarium

Kalendarium

Sat 21 Aug 16:00
Sune
Köp biljett
Sat 21 Aug 18:00
Free Guy
Köp biljett
Fri 27 Aug 18:00
Black Widow
Köp biljett
Fri 27 Aug 21:00
Candyman
Köp biljett
Sat 28 Aug 14:00
Eva & Adam
Köp biljett
Sat 4 Sep 14:00
Sune
Köp biljett
Sun 5 Sep 14:00
Eva & Adam
Köp biljett
Wed 8 Sep 19:00
Candyman
Köp biljett
Fri 10 Sep 19:00
Free Guy
Köp biljett
Sat 11 Sep 14:00
Sune
Köp biljett
Sun 12 Sep 12:00
Mamma Mu
Köp biljett
Sun 12 Sep 14:00
Eva & Adam
Köp biljett
Wed 15 Sep 19:00
Black Widow
Köp biljett
Fri 17 Sep 19:00
DUNE
Köp biljett
Sat 18 Sep 14:00
Eva & Adam
Köp biljett
Sat 18 Sep 19:00
Don't Breathe 2
Köp biljett
Sun 19 Sep 19:00
DUNE
Köp biljett
Fri 24 Sep 19:00
Don't Breathe 2
Läs mer
Sat 25 Sep 19:00
DUNE
Läs mer
Sun 26 Sep 14:00
Mamma Mu
Läs mer
Fri 8 Oct 19:00
No time to die
Läs mer
Thu 13 Jan 19:00
Greatest Hittills
Läs mer

Information med anledning av covid-19 (coronaviruset)

Det viktigaste du kan göra är att hålla avstånd till dina medbesökare och stanna hemma vid förkylningssymptom.

Tillsammans hjälps vi åt att minska smittspridningen!

Klicka här för att läsa mer

Ta paus i firandet.

Ge bort en stunds lugn och ro. Lika uppskattat av studenten som av familjens ständiga projektledare.

Läs mer om Presentkort

Inför ditt besök

Förköpta biljetter får du i handen (om du köper på plats) eller telefonen (om du köper på hemsidan). Med anledning av pandemin går det just nu inte att boka och sedan hämta ut hos oss.

Vi har alltid kunnig personal på plats - säg till om du har frågor eller problem!

Undrar du något mer inför ditt besök? Läs svaren på våra vanligaste frågor och svar här eller kontakta oss så hjälper vi dig.

Engagera dig för kulturen i Boden.

Vi tror på att möta nya idéer med nyfikenhet och entusiasm. Vill du jobba med oss? Är du nyfiken på hur man påverkar beslut? Vill du starta upp en ungdomsgrupp?

Läs mer och engagera dig!

 

By Formsmedjan. Powered by Yago